Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Add question

You must login to ask question .
Wyniki WLC7 „Bad Blood” w Wiśniowej Górze

Wyniki WLC7 „Bad Blood” w Wiśniowej Górze

23 listopada 2019 roku w Wiśniowej Górze koło Łodzi odbyła się gala WLC7″ Bad Blood”.

Gościem specjalnym gali był legendarny zawodnik karate i MMA, walczący na pierwszych galach UFC Kancho Gerard Gordeau, który przyleciał z Holandii ze swoimi zawodnikami.
Walki w formule MMA sędziował Grzegorz Szczepanik, a w formule K-1 i Pro Karate Kancho Maciej Misiak. Sędziami punktowymi byli Jakub Bielnicki, Przemysław Kubiak i Małgorzata Ubowska.

W walce wieczoru w obronie pasa mistrzowskiego WLC w kategorii do 70kg stanął champion WLC Sebastian Kartasiński. Jego przeciwnikiem był Holender Floris Hoek, który toczył walki w formule Kumite Kyokushin i K-1 w Japonii i Holandii.
Walka rozpoczęła się mocnym i zdeterminowanym atakiem Sebastiana Kartasińskiego, który w początkowej fazie tego pojedynku przeważał. Holender jednak sukcesywnie, presją, jaką wywierał zaczął zdobywać przewagę. Po jednym z uderzeń Polak był liczony. Walkę wygrał Floris Hoek decyzją sędziowską (30-27, 30-27, 30-27).

Podczas gali zobaczyliśmy także mistrzowski pojedynek o tytuł Mistrza Świata Pro Karate, którego bronił niepokonany od wielu lat, uczeń słynnego Gerarda Gordeau, Holender Cem Senol. Pretendentem do tytułu był doświadczony zawodnik, trener Tytana Zamość Radosław Kostrubiec (1 Dan, Kyokushin, 1 Dan Judo), który miał na swoim koncie także dwie zawodowe walki w formule MMA.
W pierwszej rundzie pojedynku Polak bez kompleksów atakował Holendra silnymi ciosami na korpus i kopnięciami na udo. Cem Senol jednak w tej płaszczyźnie był lepszy i skutecznie wyłączył potężnymi kopnięciami nogę Kostrubca. W drugiej rundzie Senol zepchnął Polaka do defensywy i udanym kaiten-geri w głowę zakończył walkę przez nokaut.
Po pojedynku Cem Senol oznajmił, iż była to jego ostatnia, pożegnalna walka.
Swoją ostatnią walkę dla federacji WLC MMA stoczył Wojciech Buliński, który nie bez trudu pokonał doświadczonego grapplera i karatekę Przemysława Kubiaka, który skutecznie bronił prób poddań przez olbrzyma z Katowic. Po walce Wojciech Buliński zwakował swój pas wagi ciężkiej WLC, gdyż podpisał lukratywny kontrakt z organizacją Absolute Championship Akhmat – ACA. Eliminator w walce o ten pas będzie ogłoszony już wkrótce!
Wielką niespodziankę na gali sprawił Dawid Haras, który walczył z dużo cięższym rywalem Dominikiem Dankowskim. Haras zaskoczył wszystkich agresywnym atakiem, w którym chciał znokautować swojego przeciwnika. Mimo przegranej była to zdecydowanie najlepsza walka i najlepsza postawa Dawida Harasa w dotychczasowej karierze.
Swoje walki w formule MMA wygrali: Dariusz Wilk, Łukasz Pokutyński, Marcin Chmiel, Dominik Dankowski, Adrian Horn i Kamil Bazelak, który oficjalnie zakończył swoją karierę sportową.
W formule K-1 dominowali Jeffrey van Duijn i Damian Majszak.

Wyniki walk:

O pas mistrzowski WLC w kategorii do 70kg

K-1: Floris Hoek pokonał Sebastian Kartasiński – jednogłośna decyzja ( 30-27, 30-37, 30-27)

O pas Mistrza Świata Pro Karate w wadze ciężkiej

Cem Senol pokonał Radosław Kostrubiec przez K.O – 2 runda, 0:49 – kopnięcie obrotowe w głowę

Pro MMA:

Wojciech Buliński pokonał Przemysław Kubiak przez poddanie – 1 runda, 4:15

Łukasz Pokutyński pokonał Paweł Kiecana przez poddanie duszeniem za pleców, 1 runda, 4:09

Kamil Bazelak pokonał Damian Laskowski przez poddanie duszeniem za pleców, 2 runda, 0:27 sek.

Dominik Dankowski pokonał Dawid Haras przez poddanie – 1 runda 2:40

Semi Pro MMA:

Adrian Horn pokonał Andrzej Grosicki przez TKO – 2 runda, 2:40

Marcin Chmiel pokonał Dominik Szmigielski przez TKO (ciosy w głowę:, 1 runda, 0:40 sek

Dariusz Wilk pokonał Nicolas Anielski przez TKO ,2 runda, 0:28 sek.

Pro K-1

Damian Majszak pokonał Łukasz Kaśniewski przez K.0 (kolano w brzuch), 2 runda, 0:40 sek

Semi Pro K-1

Jeffrey van Duijn pokonał Aleksander Czopko przez TKO, 1 runda, 1 :30

About wolcadmin

Leave a reply