Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Add question

You must login to ask question .
Puchar Świata Kyodo -Kyodo World Cup w Rzgowie

Puchar Świata Kyodo -Kyodo World Cup w Rzgowie

Puchar Świata w KyodoKyokushin (Kyodo World Cup w Rzgowie) to wydarzenie, które ma na celu zgromadzenie najlepszych zawodników z całego świata, tworząc przestrzeń do rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Walki będą się odbywać w trzech formułach: Kumite -Kyokushin, Ibu Thai Boxing i MMA.

Głównym celem turnieju jest umożliwienie zawodnikom zmierzenia się ze swoimi limitami, lękami i słabościami, a jednocześnie doskonalenie swoich umiejętności. To wyjątkowe wydarzenie ma również stanowić okazję do wymiany doświadczeń pomiędzy zawodnikami oraz cenionymi trenerami i sędziami z różnych zakątków świata, tworząc prawdziwie międzynarodową przestrzeń edukacyjną.

Puchar Świata w Kyodokyokushin mają zainspirować innych i zachęcić do promowania tej sztuki walki na całym świecie.
Mistrzostwa odbędą się w Hali Sportowej GOSTiR, zlokalizowanej przy ulicy Szkolnej 5, 95-030 Rzgów (POLSKA) 13 kwietnia 2024 roku, od 10:00 do 21:30. Wystąpią na nim najlepsi zawodnicy Kyokushin z Grecji, Iraku, Sri Lanki, Francji, Włoch, Ukrainy i wielu innych krajów. Zawodnicy będą rywalizować z formułach Kumite Kyokushin, Kickboxing i MMA. Puchar Świata objęty jest patronatem burmistrza Rzgowa Mateusza Kamińskiego.

About wolcadmin

Leave a reply