Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Add question

You must login to ask question .
WLC2 – Warriors of Life Championship w Wiśniowej Górze

WLC2 – Warriors of Life Championship w Wiśniowej Górze

21 października o godzinie 20:00 odbędzie się kolejna edycja gali MMA i K-1 -WLC2 „Bloody Revenege”. Orgnizatorem gali jest federacja MMA: WLC- Warriors of Life Organization, Kamil Bazelak, Mateusz Bazelak, Grzegorz Prokop.

W zawodowej walce Pro Karate zobaczymy mistrza świat karate Kyokushin, mistrza Europy i niedawnego przeciwnika Kamila Bazelaka w walce o pas mistrza Europy, Holendra – Cem Senola. Wraz z nim na gali pojawi się Gerard Gordeau legenda MMA i największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie – UFC wielokrotny mistrz świata karate, pierwszy zawodnik walczący w klatce na gołe pięści bez jakichkolwiek zasad, już w 1993 roku. W walce o pas mistrzowski wagi ciężkiej WLC zobaczymy jednego z najpotężniejszych zawodników w Polsce, policjanta z Katowic, sklasyfikowanego według Tapology.com na dziewiątym miejscu w Europie, Wojciecha Bulińskiego. O zawodowy tytuł Mistrza Polski WLC w formule K-1 powalczy miejscowy zawodnik Sebastian Kartasiński. Jego pojedynek będzie eliminatorem do walki o pas mistrzowski w formule K-1. Oprócz walk o statusie mistrzowskim, zobaczymy dwanaście innych, niezwykle emocjonujących pojedynków, w tym walki weterana MMA Kamila Bazelaka, który walczył dla największych organizacji w Europie takich jak KSW, BAMMA, czy King of The Kings. Oprócz Bazelaka zobaczymy w oktagonie Radosława Kostrubca, Tomasza Dybowskiego i amatorskiego mistrza świata MMA Adriana Bobra.
W sumie organizatorzy przygotowali piętnaście walk na najwyższym sportowym poziomie. Obsada walk na mistrzowskim poziomie jest gwarancją spędzenia niezapomnianego wieczoru w towarzystwie zarówno fighterów jak i liderów lokalnego biznesu.
Na gali w najbliższym otoczeniu oktagonu będzie utworzona strefa VIP, która umożliwi spotkanie lokalnego biznesu oraz sympatyków walk w wyjątkowym miejscu i atmosferze która być może zapoczątkuje coś wyjątkowego.
Aby wziąć udział w tym wydarzeniu w strefie VIP wystarczy wykupić jeden z 64 biletów przewidzianych dla tej strefy lub wykupienie jednego z ośmiu stolików dla swoich przyjaciół, znajomych lub współ pracowników których chcemy docenić lub wyróżnić.
W ramach biletu VIP przewidziane jest : – miejsce przy jednym z ośmiu stolików z obsługą cateringową (napoje, przekąski, gorący posiłek) – umieszczenie logo firmy na ściance sponsorskiej – możliwość wystawienia firmowego ROLL UP-u o wymiarach 1 x 2 m lub powieszenia baneru firmy – otrzymanie tytułu „SPONSORA GALI”.
Dostępne będą również w sprzedaży normalne bilety, poza strefą VIP. Rezerwacji można dokonać już
teraz po uprzednim mailowym zamówieniu biletów i wpłacie na Nr.rachunku bankowego: 27 8781 0006 0012 7853 2000 0010. Koszt zwykłego biletu wynosi 30zł.

About wolcadmin

Leave a reply