Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Add question

You must login to ask question .
Kim jest promotor WLC – Kamil Bazelak?

Kim jest promotor WLC – Kamil Bazelak?

Zanim Kamil Bazelak stał się promotorem WLC – Warriros of Life Championship, był redaktorem naczelnym magazynu Body Style. Został wicemistrzem Europy Pro Karate (zawodowego karate), wicemistrzem Polski Pro Karate i posiada mistrzowski czarny pas w Kyokushin Karate (3 Dan) i Ju-jitsu (3 Dan).

 

Będąc profesjonalnym zawodnikiem walczył w formule MMA, w której stoczył 25 walk (13-12). Reprezentował największe federacje w Europie, takie jak: BAMMA, KSW, KOK. Według rankingu światowego Tapology został sklasyfikowany, jako dziesiąty zawodnik w Polsce w wadze ciężkiej i osiemnasty zawodnik we Wschodniej Europie.Kamil Bazelak próbował też swoich sił w K-1, w którym stoczył trzy walki, wszystkie wygrywając przez K.O. Dwukrotnie też jako zawodowiec walczył w boksie i czterokrotnie we wrestlingu.

Kamil Bazelak mocno angażuje się w działalność charytatywną. Działał w stowarzyszeniu Solidarni 2010. Obecnie jest Ambasadorem dwóch stowarzyszeń: Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów i Fundacji ”Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa”! Jest również patronem honorowym Grupy Zalewski Patrol, która pomaga osobom bezdomnym i uzależnionym. Kamil Bazelak utworzył w powiecie łódzkim-wschodnim filię Grupy Zalewski Patrol i wraz z woluntariuszami pomaga osobom bezdomnym i uzależnionym od alkoholu.
Kamil Bazelak był również członkiem FIS, czyli Federacji Inicjatyw Społecznych.
W chwili obecnej koncentruje się na nauczaniu Karate Kyokushin i Ju-Jitsu. Bierze udział pokazach i wykładach dla młodzieży, wspomaga rozmaite akcje charytatywne.

About wolcadmin

Leave a reply