Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Add question

You must login to ask question .
WLC 3 „Knockout” w Wiśniowej Górze

WLC 3 „Knockout” w Wiśniowej Górze

17 marca 2018 roku w Wiśniowej Górze na hali GOSIR przy ul. Tuszyńskiej 113 odbędzie się gala WLC 3 „Knockout”. Organizatorem gali będzie federacja MMA: WLC- Warriors of Life Organization, Kamil Bazelak, Mateusz Bazelak, Grzegorz Prokop.

W walce wieczoru w formule MMA zobaczymy utytułowanego karatekę, byłego pretendenta do tytułu mistrza świata Kyokushin IBK, prowadzącego swój kanał na portalu youtube Damiana Laszuka. Jego przeciwnikiem będzie zawodnik pochodzący z Katowic, Marcin Wnuk Lipiński, który ma za sobą występy na galach House of Gladiators i Extreme Fight Cage 6 .

Do oktagonu WLC powróci były amatorski mistrz świata MMA Adrian Bober, a także niepokonany od ośmiu walk Wojciech „Akodo” Buliński. Walkę rewanżową z Piotrem Zaborskim stoczy wicemistrz Europy w karate Kyokushin Kamil Bazelak.
W formule MMA zobaczymy Sławomira Sałka, Mateusza Wieczorka i boksera zawodowego Mateusza Gątka. Do ciekawego starcia dojdzie również pomiędzy zawodnikiem z Kielc Mateuszem Firkiem, a pochodzącym z Orzesza Patrykiem Grzemskim, który odnosił sukcesy na ALMMA.
W formule K-1 zobaczymy rewanżową walkę pomiędzy Radosławem Kartasińskim a Michałem Krajewskim. Rękawice skrzyżują również w K-1, w kategorii do 70kg Michał Maliszewski i Mateusz Olkiewicz.

21 kwietnia odbędzie się w Koluszkach kolejna edycja gali Warriors of Life Championship – WLC4 „Pride Time”, a 16 czerwca WLC 5, podczas której zobaczymy walkę rewanżową pomiędzy mistrzynią UFR Dominiką Rembelską, a wicemistrzynią Polski Karate Kyokushin Małgorzatą Ubowską.

Fightcard gali WLC 3 „Knockout”:

MMA: Damian Laszuk vs Marcin Wnuk-Lipiński

MMA: OPEN: Wojciech Buliński vs TBA

MMA: 77kg: Adrian Bober vs TBA

MMA 77kg: Mateusz Firek vs Patryk Grzemski

MMA 105kg: Kamil Bazelak vs Piotr Zaborski

K-1:70kg: Radek Kartasiński vs. Michał Krajewski

K-1: 70kg: Mateusz Olkiewicz vs Michał Maliszewski

MMA OPEN: Sławomir Sałek vs TBA

MMA: 66 kg Mateusz Wieczorek vs TBA

MMA: 84kg: Mateusz Gątek vs TBA

About wolcadmin

Leave a reply